MENU
BIL PEGAWAI JAWATAN NO.TELEFON E-MEL
1 YM. Tengku Nor Asmaliza binti Ku Lah, SMP Yang Dipertua 019-9143554 ydp@mdjerantut.gov.my
2 Pn. Wan Norizan binti Haji Wan Badaruzzaman, PKC Setiausaha 019-9317999 wannorizan@mdjerantut.gov.my
3 Pn. Siti Nurhidayah binti Ismail Pegawai Perancang Bandar dan Desa (OSC) 013-7553175 nurhidayah@mdjerantut.gov.my
4 Tuan Haji Tajuddin bin Hussin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran 019-9821878 tajuddin@mdjerantut.gov.my
 
6

En. Mohd. Hafizi bin A. Ghani

Penolong Jurutera 017-9225228 hafizi@mdjerantut.gov.my
7 En. Nasrul Azizan bin Zairudin Penolong Pegawai Undang-Undang 013-9919792 nasrul@mdjerantut.gov.my
8 Pn. Rohayati binti Ismail Penolong Pegawai Penilaian 019-9351910 rohayati@mdjerantut.gov.my
9 Cik Hasmiza binti Mat Akil Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

014-2922001

hasmiza@mdjerantut.gov.my
10 Pn. Rohana binti Mohamad Penolong Akauntan

019-9104122

rohana@mdjerantut.gov.my
11 Sharifah Fairus binti Syed Omar Penolong Pegawai Tadbir 013-3215256 fairus@mdjerantut.gov.my